Termoizolacje

Termoizolacje

Nasza firma specjalizuje się w termoizolacjach natryskowych. To nowoczesna i bardzo efektywna metoda izolowania obiektów i powierzchni różnego rodzaju. Jesteśmy certyfikowanym wykonawcą firmy Purinova Sp. z o.o., dzięki czemu naszym odbiorcom możemy zaoferować termoizolacje zrealizowane przy wykorzystaniu markowych i sprawdzonych produktów wspomnianej firmy. Zadowolenie obsługiwanych Klientów jest dla nas kwestią najważniejszą, dlatego każde zlecenie traktujemy indywidualnie, poświęcając mu maksimum uwagi i zaangażowania. Zapewniamy wysoki poziom i terminowość wykonywanych usług.

Termoizolacja budynku jest zagadnieniem, któremu w obecnych czasach poświęca się wiele uwagi, co spowodowane jest rosnącymi wymaganiami względem obiektów mieszkalnych i użytkowych, jak też z licznymi korzyściami, jakie niesie podobna inwestycja. Ocieplony dom to większy komfort dla jego mieszkańców i znaczna oszczędność związana z wykorzystaniem energii i ogrzewaniem jego powierzchni. To inwestycja, która zwraca się w bardzo szybkim czasie. Oferta naszej firmy skierowana jest w równym stopniu do Klientów stawiających nowe budynki, jak i do osób, które planują przeprowadzenie remontu w obiektach już stojących, w celu podniesienia ich standardu i docieplenia.

Termoizolacje natryskowe, jakie realizuje nasza firma są uznawane za jedną z najefektywniejszych technik dociepleń. Wykonujemy je z zastosowaniem nowoczesnych urządzeń oraz markowych pianek produkowanych przez firmę Purinova Sp. z o.o., co w połączeniu z wiedzą i doświadczeniem naszych specjalistów stanowi najlepszą gwarancję długoletniej ochrony termicznej. Termoizolacje przeprowadzane z zastosowaniem wspomnianej pianki są niebywale precyzyjne i skuteczne, ponieważ naniesiony preparat wnika we wszelkie szczeliny i pęknięcia, dokładnie je wypełniając. Zastosowanie termoizolacji budynków z użyciem pianki PUR pozwala uniknąć kłopotliwych mostów termicznych i doskonale chroni budynek przed utratą cennego ciepła.

Pianka poliuretanowa stosowana w naszej pracy posiada wszelkie atesty PZH, jest bezpieczna dla zdrowia, nie emituje składników toksycznych i nie powoduje rozwoju grzybów i pleśni. Podczas wykonywania dociepleń stosujemy dwa rodzaje pian, by jak najlepiej sprostać wymaganiom określonego budynku. Mając na względzie Państwa najwyższe zadowolenie, służymy profesjonalnym doradztwem w kwestii doboru optymalnych materiałów. Pianki miękkie {otwarto-komórkowe) są stosowane przy termoizolacjach wnętrz budynków (poddasza i ściany), z kolei pianki twarde (zamknięto-komórkowe) sprawdzają się optymalnie przy docieplaniu tarasów, fundamentów, hal oraz budynków o nietypowym przeznaczeniu.

Proponowana przez nas metoda termoizolacji budynków wiąże się z licznymi korzyściami. Pozwala obniżyć koszty ogrzewania oraz klimatyzacji, jak też zapobiegać utracie ciepła w budynkach. Posiada także właściwości wyciszające, co jest kluczowe w obiektach zlokalizowanych przy ruchliwych ulicach lub w bliskim sąsiedztwie innych jednostek komunikacyjnych. Termoizolacja natryskowa z wykorzystaniem pianek PUR jest przyjazna środowisku i nie stanowi zagrożenia dla otoczenia. Cechuje ją także wytrzymałość, ponieważ z upływem czasu nie traci swych cennych właściwości. Kolejnym atutem tej techniki jest łatwość stosowania i transportu niezbędnych materiałów, co wpływa na krótki czas realizacji usługi.

Dokładamy wszelkich starań, by sprostać wymaganiom obsługiwanych klientów, zatem ciągle poszerzamy zakres naszych usług. Podejmujemy się wykonania termoizolacji, zarówno w budynkach mieszkalnych, jak i użytkowych, rolniczych i przemysłowych.

Nasi specjaliści wykonują termoizolacje:

  • poddaszy
  • stropów
  • ścian wewnętrznych
  • elewacji
  • posadzek
  • tarasów
  • fundamentów

Jesteśmy świadomi, jak ważnym zagadnieniem jest termoizolacja budynku, która pozwala na zatrzymanie ciepła w jego wnętrzu i zmniejszenie kosztów ogrzewania, dlatego naszym Klientom oferujemy usługi kompleksowe. Obejmują one profesjonalne doradztwo w kwestii docieplenia poszczególnych elementów oraz doboru najlepszych produktów termoizolacyjnych, jak również transport wymaganych materiałów i profesjonalne wykonanie izolacji. Zrzeszamy zespół specjalistów, których rozległa wiedza oraz wieloletnie doświadczenie pozwalają świadczyć usługi na najwyższym poziomie, jednak nieustannie podnosimy swoje kwalifikacje, aby rozwijać się i móc jeszcze lepiej wykonywać swoją pracę.

Zapraszamy do podjęcia współpracy zarówno klientów indywidualnych, jak również firmy i instytucje zainteresowane wykonaniem termoizolacji budynków. Nasza firma działa przede wszystkim na obszarze południowej oraz południowo-wschodniej Polski czyli w województwach: małopolskim, podkarpackim, świętokrzyskim oraz lubelskim, jednak z myślą o rozszerzeniu strefy podejmowanych realizacji zapraszamy do kontaktu również Klientów z pozostałych regionów kraju. Kierując do nas zapytanie na temat usług związanych z termoizolacją budynków, otrzymają Państwo szczegółowe informacje związane z wykorzystaną technologią i ofertą wykonania docieplenia. Zapewniamy terminową realizację prac oraz konkurencyjne warunki cenowe.